Kiedy sprawdzą się karty typu mifare?

Kiedy sprawdzą się karty typu mifare?

Korzystanie z kart wielokrotnego użytku, które można dowolnie kodować, jest o wiele praktyczniejsze, niżeli stosowanie ich papierowych odpowiedników. No i przecież o wiele bardziej ekologiczne! Warto więc wiedzieć, do jakich celów wykorzystać można takie karty i w jakich branżach faktycznie stosowane są najczęściej. W ten sposób można podjąć lepszą decyzję i zdecydować się na jeden z wariantów kart mifare.

Co można osiągnąć poprzez stosowanie kart mifare?

Karta mifare jest niezwykle praktyczna. Poprzez jej zastosowanie, można jak najlepiej zautomatyzować między innymi system biletowy. To doskonały sposób na wyeliminowanie z obrotu klasycznych kart papierowych, biletów i tym podobnych produktów. Tak naprawdę karty typu milfare to przyszłość, ponieważ dostępna jest całkowita dowolność kodowania. Często na tego typu kartach koduje się na przykład bony podarunkowe, karty stałego klienta czy bilety na komunikację miejską. Również sposób, w jaki korzysta się z tych kart jest bardzo prosty, praktyczny i zrozumiały dla każdego.

Jakie dodatkowe opcje dostępne są w ramach karty mifare?

Karta mifare daje szereg przeróżnych opcji, które sprawiają, że można ją dowolnie personalizować i wykorzystywać przy różnych okazjach. Między innymi na karcie tego typu znaleźć się może zdjęcie, podpis czy naniesione dane personalne. Możliwe jest wykorzystanie również chipu, kodu kreskowego, embossingu, czyli wypukłego, indywidualnego numeru karty, paska magnetycznego lub hologramu. To świetna opcja w przypadku kart hotelowych, kart płatniczych czy bibliotekarskich. Zastosowań jest naprawdę sporo, dlatego też, karty mifare wybierane są coraz częściej. W naszej ofercie sprzedawane są one na podstawie B2B. Oferujemy najlepiej wykonane karty dla twojego biznesu.

Z czego wykonane są te karty?

Karty mifare wykonane są w całości z plastiku, co sprawia, że karta jest solidna, wzmocniona i odporna nawet na zarysowania czy zamoczenie. To znacząco odróżnia je od papierowych odpowiedników, sprawiając że dzięki temu zachowa ona doskonały wygląd na dłużej i nie będzie potrzeby jej częstej wymiany na nowszy model. Dodatkowo można zdecydować się na karty, które są dodatkowo laminowane. Taki zabieg często stosowany jest w przypadku kart członkowskich lub kart stałego klienta. Dlaczego? Ponieważ sprawia to, że dany model prezentuje się bardziej klasycznie i wyróżnia na tle zwykłych kart. To dobra propozycja dla firmy, która chce zaoferować swoim klientom prawdziwy produkt wysokiej jakości pochodzący z klasy premium.